Kontakt

  • J2 Elteknik AB
  • Brodalsvägen 7 Hus Z
  • 433 38 Partille
  • Orgnr 556586-3700
  • faktura@j2elteknik.se
  • info@j2elteknik.se




Personal

  • Christer Eriksson
  • 0722-50 20 63
  • christer.e@j2elteknik.se

Christer är delägare på J2 Elteknik AB. Han älskar Frölunda och givetvis all typ av hockey.

  • Johan Mårtensson VD
  • 0722-50 20 06
  • johan.m@j2elteknik.se

Johan äger och driver J2 Elteknik AB. Han är väldigt sportintresserad.

  • Daniel Rasmussen 
  • 0739-85 30 20
  • daniel.r@j2elteknik.se

Daniel är väldigt noggrann och uppskattad av sina kunder. Han gillar kampsport och har utövat det under många år.

 

  • Fredrik Staaf
  • 0722-50 26 50
  • fredrik.s@j2elteknik.se

Fredrik är en glad och trevlig prick. Han älskar allting som har med teknik att göra

  • Kristofer Venbrant
  • 0722-50 20 05
  • kristofer.v@j2elteknik.se

Kristofer är ett energiknippe som gärna bestiger berg. Han klättrar så ofta han får chansen.

  • Jesper Sundberg
  • 0733-50 20 69
  • jesper.s@j2elteknik.se

Jesper är en människa under utveckling. Gillar gaming världen.